Wybierz region

Wybierz miasto

  Spektakl teatralny "Ale... cyrk..." bajkowa opowieść o cyrku

  Teatr Czarnego Tła
  Chorzów, ul. Poniatowskiego J./6, +48 60 345 44 33

  16:00 Sobota, 19 marca

  „ALE...CYRK...”
  Czy wszyscy wiedzą, co to jest cyrk i jak wygląda? Pewnie tak. Dla Was, a także dla tych, ktorzy jeszcze cyrku nie widzieli, stworzyłyśmy oryginalny cyrkowy spektakl.
  Serdecznie zapraszamy do nas, na pełne magii, humoru i tańca przedstawienie, ktore podobnie, jak w prawdziwym cyrku, składa się się oddzielnych cyrkowych numerow. Będzie tresura zwierząt, będzie magia, na scenie pojawi się klaun, a wszystko po to żeby rozbawić widzow i dać im magiczną porcję kolorow. Spektakl powstał w oparciu o muzykę i ruch, a więc jest przeznaczony dla wszystkich niezależnie od wieku lub narodowości. Zapraszamy do naszego cyrkowego namiotu.
  Spektakl zrealizowany jest w konwencji czarnego teatru. Jest to teatr, w ktorym scena i aktorzy są w czarnym kolorze, a rekwizyty i scenografia rozświetlone są światłem ultrafioletowym.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Jesteś Polakiem? To pewnie wiesz wszystko o tradycyjnych polskich domach