Wybierz region

Wybierz miasto

  Spektakl pt. "Hotel Czarna Magnolia"

  Chorzowskie Centrum Kultury
  Chorzów, ul. Henryka Sienkiewicza/3, +48 32 349 78 60

  19:00 Wtorek, 12 czerwca

  • 30zł

  "Hotel Czarna Magnolia" to najnowszy spektakl Studia Musicalowego STEP Tomasza Micha, ktore od ponad 11 lat działa w Chorzowskim Centrum Kultury. Tym razem tworcy stworzyli komedię kryminalną, ktora jest pełna nieoczekiwanych zwrotow akcji.

  Musical opowiada o tajemniczych wydarzeniach, ktore mają miejsce w tytułowym Hotelu Czarna Magnolia. Jest początek sezonu, do hotelu przyjeżdża grupa gości, ktorzy wygrali darmowy pobyt ufundowany przez Radio Przebojowe Hity. Jak się po chwili okazuje, nikt nie brał udziału w żadnym konkursie. Nagle do hotelowego lobby wkracza komisarz Krokiet i młodszy aspirant Tabaka wezwani do morderstwa, ktorego... nie popełniono. Po awarii antywłamaniowej rolety hotel staje się ultranowoczesną twierdzą, z ktorej nikt się nie wydostanie. W czasie tańca przerażona Mrs Roses potyka się o trupa. Każdy zadaje sobie pytanie, kto będzie następny? Czeka nas teraz lawina niespodziewanych zdarzeń, ktora prowadzi do nieoczekiwanego finału.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]