Wybierz region

Wybierz miasto

  Spektakl “OBERTANIEC oberwaniec”

  Galeria Na Strychu
  Chorzów, ul. Siemianowicka/59

  18:00 Niedziela, 29 października

  • Brak informacji o cenie

  Miasto Katowice – Miasto Muzyki a szczegolnie środowiska akademickie podejmuje się nowatorskich projektow i stwarzają nowe kierunki przekazu folkloryzmu w nowoczesnej formie. Promuje i pokazuje kierunek rozwoju polskiej kultury muzyczno – tanecznej.

  Spektakl “OBERTANIEC oberwaniec” zrealizowany na wysokim poziomie artystycznym do ktorego zostali zaproszeni artyści muzycy – profesjonaliści oraz tancerze z trzech Studenckich Zespołow Pieśni i Tańca Miasta Katowice.

  Od tworcy spektaklu:
  Rytm, muzyka i taniec jako tworcza symbioza na tle przemijających obrazow tworzonych na tle historii i nowatorskiego przekazu. Zabawa rytmem, zmienność akcentacji i nowe formy taneczne zostały połączone ze wspołczesną przestrzenią.

  Realizacja za pomocą choreo -techniki tworczej poprzez poszukiwanie nowej jakości ruchu i istoty form tańca oraz muzyki w przestrzeni wspołczesnej. Muzyka i taniec odgrywa w nowym wcieleniu priorytetową rolę. Liczne metamorfozy przemijania, realizacji i stosunku rytmu wobec ruchu tworzą obraz wspołczesnej formy muzyczno – tanecznej.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]