Wybierz region

Wybierz miasto

  Spektakl muzyczny "Zbrodnia i kara"

  Plac Mickiewicza
  Chorzów, ul. /

  19:00 Środa, 27 września

  • 25zł

  „ZBRODNIA I KARA” na motywach powieści Fiodora Dostojewskiego to kolejny spektakl muzyczny Sceny Musicalowej Step Tomasza Micha. Tym razem klimat przedstawienia będzie bardziej mroczny niż zwykle.
  Akcja rozgrywa się wspołcześnie na Załężu w Katowicach. Bohaterem jest Rodion Raskolnikow, były student prawa. Rodion mieszka w starej kamienicy w małym pokoju na poddaszu. Nie pracuje, żyjąc z pieniędzy przysyłanych przez siostry. Buntuje się przeciw porządkowi świata. Ma poczucie, że bogaci dorabiają się w nieuczciwy sposob wykorzystując innych, słabszych od siebie. Postanawia zmienić ten stan rzeczy. Obiektem jego nienawiści staje się lichwiarka, ktora pożycza pieniądze na wysoki procent i bezwzględnie egzekwuje długi. Rodion probuje wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę...
  Zobaczymy klasyczną powieść w nowej odsłonie i poszukamy wspolnie odpowiedzi na ważne pytania: czy szlachetny cel uświęca środki?, czy wybitnej jednostce wolno więcej?, czy w pewnych okolicznościach mamy prawo zabić drugiego człowieka?

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Jesteś Polakiem? To pewnie wiesz wszystko o tradycyjnych polskich domach