Wybierz region

Wybierz miasto

  Spektakl - ludzie inteligentni

  Teatr Rozrywki w Chorzowie
  Chorzów, ul. Marii Konopnickiej/1

  17:30 Niedziela, 21 października

  • Brak informacji o cenie

  “Ludzie inteligentni” to świetnie napisane dialogi, doskonała obsada, bardzo życiowa komedia!

  Mężczyźni są z Marsa a kobiety z Wenus… A nas jak zwykle śmieszyć będą do łez nieudolne proby wzajemnego odkrywania tych obcych sobie planet.

  Nie ma nudnych związkow. Są tylko mało kreatywni partnerzy. Na szczęście bohaterowie sztuki Fayeta to ludzie inteligentni, dlatego, kiedy ich związek wkracza w nieciekawą fazę dojrzałej harmonii, potrafią znaleźć sposob na wyjście z impasu.

  Związek Davida i Chloe przestał przypominać “obraz w kalejdoskopie”. Po 15 latach wspolnego życia zapada decyzja o rozstaniu. Jego decyzja. Co na to Chloe? Zgadza się. David jest zaskoczony i podejrzliwy… Jego przyjaciele Alexandre, Thomas oraz ich partnerki Gina i Marina mnożą teorie i domysły. Może ona go zdradza? Sugerują kumple. Może oni wszyscy zdradzają? Zastanawiają się w trakcie babskich wieczorow przyjaciołki.

  Wnioski, do ktorych dochodzą inteligentni ludzie oddalają ich coraz bardziej od sedna. Czyli od tego, co czują naprawdę. Trzy pary prowadzą rodzaj gry. Konkurencja pt. “kto najlepiej wszystko zracjonalizuje?” doprowadza do absurdalnych sytuacji, szeregu nieporozumień i manipulacji. Jak w reakcji łańcuchowej kryzys jednego związku wywołuje kolejny… A konflikty bohaterow wywołują lawinę śmiechu na widowni.

  Tworcy teatralnych hitow „Boeing Boeing” oraz „Imię” zapraszają na kolejną przebojową i bardzo życiową komedię w gwiazdorskiej obsadzie.

  Obsada:
  Renata Dancewicz
  Iza Kuna
  Paulina Holtz
  Mariusz Witkowski
  Rafał Krolikowski
  Olaf Lubaszenko

  Reżyseria: Olaf Lubaszenko
  Kostiumy: Tomasz Jacykow
  Dekoracja: Justyna Woźniak
  Muzyka: Szymon Wysocki

  LUDZIE INTELIGENTNI
  21.10.2018r. godz. 17:30
  Chorzow – Teatr Rozrywki

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czego nie wolno robić w domu i na działce? Sprawdź, czy znasz swoje prawa! QUIZ