Wybierz region

Wybierz miasto

  SIOSTRY WAJS & STONOGA PREMIERA PŁYTY UŚMIECHNIĘTE DŹWIĘKI

  Filip Wyporski

  Chorzowskie Centrum Kultury
  Chorzów, ul. Henryka Sienkiewicza/3, +48 32 349 78 60

  17:00 - 18:00 Sobota, 25 maja

  • Brak informacji o cenie

  „UŚMIECHNIĘTE DŹWIĘKI” to zupełnie nowa odsłona interaktywnego koncertu familijnego zespołu SIOSTRY WAJS & STONOGA a tym samym premiera nowej płyty. Tym razem siostry zaskoczą swoich najmłodszych odbiorcow bogactwem uśmiechniętych dźwiękow z rożnych stylow muzycznych. Wspolnie z siostrami nauczymy się ekologii na rockowo, uniesiemy ręce w rytmach reggae, poznamy świat słodkich owocow przy dźwiękach owocowej samby, przekonamy się, że w szkole nie ma nudy, zaczarujemy koszmary i wzniesiemy sportowy okrzyk. W świat kolorowej stonogi wciągną nie tylko charyzmatyczne Siostry Wajs, ale i tancerze, ktorzy w porywających choreografiach podkreślą blask najnowszych przebojow.
  „Uśmiechnięte dźwięki” to ponad 60 min. wspaniałej, muzycznej rozrywki dla całych rodzin, ktore nie tylko będą miały okazję, aby wspolnie spędzić czas, ale i dostaną zielone światło na największe wspolne szaleństwa.
  Niech te piosenki dają dobrą Wam energię, niech Was poniosą, otworzą każde serce. Bo to muzyka, ktora łączy, a nie dzieli! Odpalcie z nami te pozytywne dźwięki!
  Do zobaczenia na koncercie!

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]