Wybierz region

Wybierz miasto

  Rokcy Babloa

  Teatr Rozrywki w Chorzowie - Mała Scena
  Chorzów, ul. Marii Konopnickiej/1, +48 32 346 19 30

  19:30 Środa, 20 września

  • Brak informacji o cenie

  „Rokcy Babloa” to autorski spektakl Teatru Alatyr inspirowany filmem „Rocky” oraz biografią Sylvestra Stallone'a – obecnie gwiazdy i ikony Hollywoodu, kiedyś początkującego aktora dorabiającego jako bileter w kinie. Jego niskobudżetowy film bokserski, do ktorego scenariusz napisał w ciągu trzech dni, na 49. ceremonii wręczenia Oskarow dostał 10 nominacji i 3 statuetki. Świat zakochał się w historii o pięściarzu – amatorze, ktory stanął do walki o tytuł mistrza świata z aktualnym championem. Hasło na plakacie filmu brzmiało: Miał szansę jak jeden do miliona.

  Stallone swoją okazję wykorzystał. Czy każdy może odnieść sukces na jego miarę? Fabuła, warstwa muzyczna, przebieg akcji i występujące w przedstawieniu postaci nie są przeniesieniem na scenę filmowego obrazu. Uwaga tworcow skupia się na wpływie jaki „Rocky” wywarł i wywiera na kino, społeczeństwo i poszczegolnych ludzi - opowiadając własną, uniwersalną historię.

  Gatunek:
  dramat
  Reżyseria:
  Jakub Kasprzak
  Obsada:
  Bartosz Budny, Michał Karczewski, Rafał Pietrzak
  Data premiery:
  2017-05-19
  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST