Wybierz region

Wybierz miasto

  Rodzinna poranek teatralny

  Chorzowskie Centrum Kultury - Starochorzowski Dom Kultury
  Chorzów, ul. Siemianowicka/59, +48 32 247 39 51

  10:00 Sobota, 21 maja

  • 2zł

  „W gospodarstwie cioci Wandy”
  Bajka w kolorowej scenerii wiejskich, żywych krajobrazow. Ciocia Wanda żyje w swoim wesołym gospodarstwie. Jest opiekuńczą gospodynią, ktora gorliwie dba o swoje zwierzątka. Lubi nawet z nimi śpiewać i tańczyć. Pewnego dnia w odwiedziny przyjeżdża chłopczyk o imieniu Grześ, ktory po raz pierwszy trafia na wieś. Nie od razu przyzwyczaja się on do rytmu życia panującego w gospodarstwie: nie chce szybko wstawać, pić mleka ani poświęcać czasu na doglądanie zwierząt. Chłopiec buntuje się i ucieka przed obowiązkami. Decyduje się opuścić gospodarstwo. Niestety, w czasie wędrowki gubi drogę powrotną i bardzo się boi. Z tarapatow wybawiają go przyjazne zwierzęta oraz ciocia Wanda.

  Opowieść podkreśla sens odpowiedzialności za siebie i innych, mowi o wartości przyjaźni i potrzebie wzajemnej wspołpracy. Akcenty położono także na obowiązkowość w opiece nad zwierzętami domowymi. Bajka uczy także, że warto być posłusznym wobec starszych.
  Po spektaklu zapraszamy na warsztaty artystyczne.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]