Wybierz region

Wybierz miasto

  Rodzina na wystawie

  Chorzowskie Centrum Kultury
  Chorzów, ul. Henryka Sienkiewicza/3, +48 32 349 78 60

  16:30 Środa, 25 października

  • 5zł

  Jesienna wystawa Stowarzyszenia Chorzowskich Artystow Plastykow (SChAP) będzie wyjściem do działań warsztatowych na otwartej przestrzeni wyobraźni, zabawy i zdobywania nowych umiejętności tworczych.
  Na początek odwiedzimy jedną z wystaw CHCK, żeby potem tworcze inspiracje wykorzystać podczas warsztatow dopasowanych do wieku i umiejętności uczestnikow.

  Październikowe spotkanie rozpoczniemy od zwiedzania wystawy, ktorej atutem jest wielokierunkowość technik i osobowości. Rożnorodność. Dotkniemy skarbu chorzowskiego, wyrazistej wspolnoty artystycznej, ktora w miejscu takim jak Chorzow, stworzyła centrum swojego świata. Dzięki uprzejmości pracownikow GALERII MM spędzimy tam wspolnie czas, by po zobaczeniu wystawy przejść na warsztaty do Sali konferencyjnej CHCK.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czego nie wolno robić w domu i na działce? Sprawdź, czy znasz swoje prawa! QUIZ