Wybierz region

Wybierz miasto

  RockTime Fest III / Loa Karma / SROGO / Dance on Glass / Deveril

  Leśniczówka Rock'n'Roll Cafe
  Chorzów, ul. aleja Muzyków/1, +48 79 066 81 72

  19:00 Sobota, 21 stycznia

  • 20zł

  Radio RockTimekTime i Leśniczowka Rock'n'Roll Cafe
  prezentują:
  RockTime Fest III
  1 scena, 4 zespoły
  21 styczeń 2017
  Leśniczowka Rock'n'Roll Cafe, Chorzow
  Muzykow 1
  Zagrają:
  Loa Karma / SROGO
  Dance on Glass / Deveril

  Loa Karma
  - to zespoł z Gornego Śląska poruszający się w klimatach ogolnie pojętego, energicznego rocka/metalu. Zespoł wykonuje melodyjną muzykę z tekstami w języku polskim, ktorych przesłanie to w głownie motywacja, oraz chęć do osiągania wyznaczonych celow.
  Loa Karma może pochwalić się występami na rożnego rodzaju imprezach oraz koncertach dedykowanych oraz szereg koncertow klubowych oraz plenerowych.
  Zespoł ma na koncie pięć teledyskow.

  SROGO
  - grupa pochodząca z Tychow i Katowic, funkcjonująca na polskich scenach od 2013 roku. W tym roku wystąpiła na 22 Przystanku Woodstock, na scenie Pokojowej Wioski Kryszny, gromadząc pod nią prawdziwe tłumy.
  Tegoroczni finaliści przeglądu Life On Stage. Zostali zaproszeni do udziału w Świebodzice Rock Fest. Pojawili się rownież na głownej scenie Slot Art Festival. Mają blisko setkę koncertow. Przy okazji licznych festiwali dzielili scenę z m.in takimi zespołami jak: Kult, Lao Che, czy Organek,
  Muzyka SROGO oparta jest o ciężkie, brudne brzmienie gitar, core'ową sekcję i melodyjny, choć agresywny wokal.

  Dance on Glass
  Polsko-brytyjski zespoł, w ktorego oryginalnym składzie grali muzycy związani z zespołami uważanymi za legendy rocka (New Model Army, Fields of the Nephilim, Blyth Power) wraz z byłą wokalistką popularnego polskiego zespołu gotyckiego, Batalion d’Amour, przeniosł swą siedzibę na stałe do Polski i jest na dobrej drodze, aby podbić polską scenę rockową! W obecnym składzie grają bowiem muzycy legendarnej, jarocińskiej formacji

  Deveril
  Zespoł utworzony latem roku 2015 na podstawie prywatnej tworczości, dwoch Mysłowickich gitarzystow. Rafał i Piotr podejmują decyzje o uzupełnieniu składu o kolejnych muzykow. Pierwszym nowym nabytkiem jest Michał. Liryczny zespołu po pewnym czasie staje się też wokalistą. Po kilku miesiącach zespoł przenosi się do Gliwic pozyskując basistę - Wojtka.
  Pierwszym sukcesem ekipy jest 1 miejsce na liście przebojow Radia RockTime utworu "Borders On Fire" A już w czerwcu 2016 zespoł rozpoczął serię koncertow na Śląsku. Najmocniejszymi punktami koncertowymi zespołu były: występ przed Alcoholicą oraz RockTime Fest II.
  RockTime Fest III

  21 styczeń 2017
  Leśniczowka Rock'n'Roll Cafe, Chorzow

  Zapraszamy!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST