Wybierz region

Wybierz miasto

  Ragnarok (NOR) Psychopathology Tour Part II

  RED & BLACK Chorzów
  Chorzów, ul. Rynek/13/4

  18:30 Sobota, 20 maja

  • 35zł

  Norweska legenda black metalu na dwoch koncertach w Polsce!
  Ragnarok (NOR), parający się od prawie ćwierćwiecza klasycznym norweskim black metalem, doskonale przyjęty w Polsce przed laty podczas wspolnej trasy z Incantation; powraca do nas na dwa koncerty.

  W sobotę, 20 maja w Chorzowie, oraz w niedzielę 21 maja w Warszawie zagrają towarzystwie trzech blackowych formacji: Cvinger (Słowenia), Infinityum (Francja) i Aeternum Vale (Irlandia).
  Całość koncertu rozpocznie nas polski, znany zapewne większości Morthus.

  Ragnarok:
  Norweska grupa muzyczna założona w 1994 roku mieście Sarpsborg. Zespoł wykonuje black metal, w tekstach dominują motywy pogańskie, antychrześcijańskie i satanistyczne, jak rownież dotyczące historii wikingow. Nazwa zespołu pochodzi z języka staronordyjskiego, w ktorym Ragnarok oznacza walkę bogow.
  Pierwszy album zespołu, zatytułowany Nattferd ukazał się w 1995 roku.
  W 2016 roku zespoł podpisał nową umowę wydawniczą z Agonia Records, opiewającą na trzy albumy studyjne. Przedłużył tym samym swoją dotychczasową wspołpracę z wytwornią, ktorej efektem był wydany w 2012 album „Malediction”, jego następca „Psychpathology” (styczeń 2016) oraz kompilacja wczesnych dokonań grupy, „Chaos And Insanity Between 1994-2004”.
  W maju 2017 roku RAGNAROK ogłosili drugą cześć europejskiej trasy koncertowej promującej zeszłoroczny album „Psychopathology”, ktora tym razem obejmie wschodnią część kontynentu.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST