Wybierz region

Wybierz miasto

  PrzywitanieWiosny! - GypsySkaOrquesta&KoNoPiAnS

  Klub Szuflada 15
  Chorzów, ul. Wolności/15

  20:00 Środa, 21 marca

  • 30zł

  Takiego koncertu jeszcze nie było!
  Spotkanie się na scenie dwoch dynamitow!
  Venezuelski&Polski!

  Zagrają dla Was Jedyni i niepowtarzalni!
  GYPSY SKA ORQUESTA! to uliczny zespoł z Caracas w Wenezueli, ktory łączy rożne style muzyczne, takie jak ska, cumbia i salsa z muzyką cygańsko-bałkańską. Z propozycją instrumentalną i wybuchową, dosłownie włączają imprezę, czy to na ulicy, w nocnym klubie, czy w teatrze. Odbiorcy nigdy nie są obojętni na to doświadczenie!
  Projekt zrodził się w 2009 roku na ulicach Wenezueli.
  "Na początku nasz cel był prosty: chodźcie i odtwarzajcie naszą muzykę na ulicy! Tak więc w pośpiechu i w chaotycznym rytmie, między ulicami, jam sessions i klubowymi koncertami, projekt nabierał kształtu".

  KoNoPiAnS to koncertowy żywioł, niespożyta energia sceny w unoszącym się duchu spontaniczności i muzycznej improwizacji. Brzmienie formacji to ‘OldSchoolReggae’ czyli zjawiskowa synteza Ska, Reggae, Rocksteady, Dub, Punk, Jazz ... stanowiąca piękną koncertową podroż. Podana przekrojowo w repertuarze, stanowi punkt wyjścia własnego brzmienia i charakteru formacji.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST