Wybierz region

Wybierz miasto

  Przewodnik opowiada - Industriada - W rytmie maszyny

  Sala Konferencyjna Chorzowskie Centrum Kultury
  Chorzów, ul. Henryka Sienkiewicza/3

  17:00 Środa, 7 czerwca

  • Brak informacji o cenie

  Wydział Kultury, Sportu i Turystyki Miasta Chorzow oraz Chorzowskie Centrum Kultury zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu PRZEWODNIK OPOWIADA.

  wstęp: ChCkarta

  INDUSTRAIDA to coroczne święto obiektow przemysłowych znajdujących się na Szlaku Zabytkow Techniki Wojewodztwa Śląskiego, jak i „obiektow zaprzyjaźnionych” biorących dodatkowo udział w tym święcie. W trakcie Industriady promuje się kulturę przemysłową, jako wyrożniający atrybut regionu i atrakcyjną ofertę spędzania czasu wolnego. Od 2017 roku do Szlaku Zabytkow Techniki dołączyły nowe obiekty: browar, familoki, muzeum, walcownia, wieże i młyn.
  Więcej o tych obiektach i o całym święcie INDUSTRIADY będzie się można dowiedzieć w trakcie naszego spotkania. Prowadzący: Mirosław Nawrocki.

  spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej (I piętro)

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST