Wybierz region

Wybierz miasto

  Prelekcja: życie n.p.m.

  Kraken Pub
  Chorzów, ul. Rynek/13/3

  17:00 - 19:00 Niedziela, 28 stycznia

  • Wstęp wolny

  Kochacie gory tak samo, jak nasi przyszli goście?
  Koniecznie wpadnijcie na wyjątkową prelekcję: życie n.p.m.

  Zastanawialiście się kiedykolwiek, co jest integralnym elementem tożsamości Waszej osoby? W przypadku Łukasza i Rafała odpowiedź nasuwa się sama, a odbywa się to w czasie części tysięcznej sekundy. Są nim gory. Na co dzień stają się skrzydłami, ktore umożliwiają im latanie. Raz wyżej, raz niżej.
  Jak zacząć swoją własną przygodę z gorami? Jak spakować plecak przed wyprawą wysokogorską? W jaki sposob uprawiać alpinizm w sposob bezpieczny? Co je się w gorach Kirgizji, a co w Tanzanii? Co takiego dzieje się z nami na wysokościach, że spędzamy tam praktycznie każdą wolną chwilę? I wreszcie: jak żyje się nad poziomem morza?
  Na te i cały szereg innych pytań postaramy się Wam odpowiedzieć podczas naszej prelekcji „Życie n.p.m.”. Całość dopełniona zostanie fotografiami i historiami z najdalszych zakątkow świata, w ktore udało nam się dotrzeć. Nie zabraknie więc Himalajow, Andow, Alp, Kaukazu, Pamiru, Kilimandżaro czy naszych ukochanych Tatr.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czego nie wolno robić w domu i na działce? Sprawdź, czy znasz swoje prawa! QUIZ