Wybierz region

Wybierz miasto

  Pracownia Twórczego Szkła - witraż, mozaika

  Pracownia Działań Twórczych
  Chorzów, ul. Poniatowskiego J./6, +48 60 345 44 33

  17:00 Od 1.09.2016 do 14.09.2016

  • 90zł

  Pracownia Działań Tworczych zaprasza do Pracowni Tworczego Szkła na całoroczne, cotygodniowe warsztaty w ramach, ktorych poznajemy dwie techniki - witraż i mozaikę.
  Zajęcia skierowane są do osob dorosłych oraz starszej młodzieży.
  Szkło, wbrew pozorom, jest bardzo plastycznym materiałem.
  Na witrażowych warsztatach można się nauczyć jak wyczarować z niego fantastyczne rzeczy począwszy od drobnej biżuterii, przez zawieszki ożywiające okna, po elementy wyposażenia wnętrz.
  Nie trzeba mieć specjalnych zdolności- przy odrobinie cierpliwości można zamieniać proste kawałki szkła w niepowtarzalne ozdoby. W czasie warsztatow poznaje się podstawy techniki Tiffany - cięcie i obrabianie szkła, łączenie elementow, lutowanie.
  Mozaika jest techniką dekoracyjną znaną od starożytności.
  Wszyscy znamy misterne obrazy ułożone z setek tysięcy maleńkich kosteczek. Poza tym mozaika co jakiś czas gości w naszych domach jako modny element wystroju wnętrz.

  Nasze warsztaty są okazją do spotkania się ludzi, dla ktorych tworcza praca ze szkłem jest lub stanie się pasją i formą spędzania wolnego czasu. Nie ma znaczenia wiek, zawod, zdolności plastyczne. Szkło daje tyle możliwości, że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie, a przy okazji przez parę chwil będzie mogł oderwać się od rzeczywistości i zrelaksować w barwnym świecie. Program nauki jest dość 'płynny' i dostosowany do umiejętności i możliwości uczestnikow, a swoimi dziełami można się pochwalić na organizowanych wystawach.
  Każdy, kto chciałby sprobować swoich sił, w każdym momencie może do nas dołączyć.
  Zapraszamy we wtorki w godz. 16.00- 19.30 lub w czwartki w godz. 17.00-20.30.
  Koszt - 90 zł za miesiąc (4 zajęcia )

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST