Wybierz region

Wybierz miasto

  Podarunek Królowej Gór

  Chorzowskie Centrum Kultury - Starochorzowski Dom Kultury
  Chorzów, ul. Siemianowicka/59, +48 32 247 39 51

  10:00 Sobota, 23 kwietnia

  • 2zł

  Przedstawienie w scenografii zimowej, gorskiej.

  Dotkliwy mroz dokucza mieszkańcom małego gorskiego miasteczka. Ludzie narzekają na opady śniegu, rzeki skute lodem i przenikliwe zimno. Nawet zwierzęta są niezadowolone ze srogiej zimy. Mieszkańcy postanawiają wysłać pasterza Jędrka do Krolowej Gor, ktora co roku zsyła zimę do miasteczka. Jędrek ma poprosić o to, by zima już nigdy nie przyszła. Po drodze spotyka on nowych znajomych, ktorzy przekonują go, że zima jest wszystkim potrzebna. W końcu, gdy Jędrek staje przed obliczem Krolowej Gor, otrzymuje od niej niezwykły podarunek.
  Bajka ukazuje dobre strony zimy, przekonuje, że zima jest pożyteczna i że to bardzo ciekawa pora roku. Przedstawienie pokazuje, że w każdym człowieku kryje się dobro, warto poznawać dobre strony świata. Opowieść przekonuje jak ważne jest wspołczucie i wzajemna sympatia, uczy też, dlaczego warto „przełamywać lody” pomiędzy ludźmi.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]