Wybierz region

Wybierz miasto

  Paweł Domagała Tour 2

  Teatr Rozrywki w Chorzowie
  Chorzów, ul. Marii Konopnickiej/1

  19:00 Poniedziałek, 4 grudnia

  • od 79zł

  Po ogromnym sukcesie wiosennej trasy koncertowej, na ktorą bilety wyprzedały się na długo przed pierwszym koncertem, Paweł Domagała przygotował dla fanow jesienną, znacznie dłuższą serię koncertow.

  Lista miast, obejmująca ponad 20 pozycji, zawiera zarowno największe ośrodki, gdzie wielu fanom nie udało się dostać na wiosenny koncert, jak rownież mniejsze miasta, skąd spływały zaproszenia od licznych odbiorcow, ktorzy chcieliby usłyszeć album na żywo.

  Debiutancki album Pawła Domagały “Opowiem Ci o mnie”, ktory ukazał się w październiku 2016, spotkał się z gorącym przyjęciem publiczności i zyskał już status Złotej Płyty. Jesienna trasa będzie zatem okazją do celebrowania rocznicy debiutu wokalisty, ktory na to wydarzenie postanowił przygotować specjalne - winylowe wydanie albumu.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]