Wybierz region

Wybierz miasto

  One Man Act Festiwal - dzień 6

  Ulica Wolności
  Chorzów, ul. /

  17:00 Piątek, 31 sierpnia

  • Wstęp wolny

  Sześciu artystow z pięciu krajow zaprezentuje się podczas wakacji w Chorzowie. Zagrają tam w ramach cyklu One Man Act. Koncerty odbywać się będą w co drugi piątek, zawsze o godz. 17:00. Cykl przygotowuje Chorzowskie Centrum Kultury i Agencja Koncertowa Borowka Music. Będzie folk, będzie blues, będzie pop, będzie country... będzie ambitnie i międzynarodowo.

  Program:
  31.08 - Andras Upor (Węgry)
  To songwriter z Budapesztu. Jego styl zakorzeniony jest w starym bluesie z Delty i tradycyjnym country. Ale piosenki, ktore tworzy, jakimś dziwnym trafem brzmią nad wyraz wspołcześnie. A może to po prostu ponadczasowość? Choć sam Andras jest prywatnie człowiekiem sympatycznym, gdy tylko bierze do ręki gitarę i wydaje głos, wstępuje w niego jakiś demon, czort czy inny – nomen omen – upior. Albo duch ciemny jak diabli, poruszający do głębi, przeszywający do kości i pozostający w głowie dzięki porywającym melodiom. Jego debiutancka płyta „Let The Song Work on You” została wydana przez Lone Waltz Records w 2016 roku. Teraz pracuje nad kolejną. Grał już na Spring Breaku, więc Polski się nie boi, grał w Berlinie i Londynie, więc i świata się nie boi.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST