Wybierz region

Wybierz miasto

  One Man Act Festiwal - dzień 4

  Ulica Wolności
  Chorzów, ul. /

  17:00 Piątek, 3 sierpnia

  • Wstęp wolny

  Sześciu artystow z pięciu krajow zaprezentuje się podczas wakacji w Chorzowie. Zagrają tam w ramach cyklu One Man Act. Koncerty odbywać się będą w co drugi piątek, zawsze o godz. 17:00. Cykl przygotowuje Chorzowskie Centrum Kultury i Agencja Koncertowa Borowka Music. Będzie folk, będzie blues, będzie pop, będzie country... będzie ambitnie i międzynarodowo.

  Program:
  03.08 - Gus Ring (Szwecja)
  Jest młody, pisze autorskie piosenki i dużo podrożuje po Europie grając koncerty. Dał ich już ponad setkę. Pochodzi ze Szwecji, mowi, że muzyka, ktorą gra, to akustyczny dream pop. Gus Ring ma na koncie dwie EP i dwa albumy. Ostatnia z płyt „Hypnoseas” została wydana pod koniec 2017 roku. Artysta jest właśnie w trasie promującej ten krążek. Ze swoją gitarą w ramach tourne wystąpi w takich krajach jak Szwecja, Dania, Niemcy, Szwajcaria, Holandia i Belgia. Odwiedzi też Polskę!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]