Wybierz region

Wybierz miasto

  One Man Act Festiwal - dzień 1

  Ulica Wolności
  Chorzów, ul. /

  17:00 Piątek, 22 czerwca

  • Wstęp wolny

  Sześciu artystow z pięciu krajow zaprezentuje się podczas wakacji w Chorzowie. Zagrają tam w ramach cyklu One Man Act. Koncerty odbywać się będą w co drugi piątek, zawsze o godz. 17:00. Cykl przygotowuje Chorzowskie Centrum Kultury i Agencja Koncertowa Borowka Music. Będzie folk, będzie blues, będzie pop, będzie country... będzie ambitnie i międzynarodowo.

  Program:
  22.06 - Helaine Vis (Polska)

  To 21-letnia wokalistka, autorka tekstow i muzyki. Materiał ktory prezentuje, to zbior osobistych, szczerych, pełnych emocji wspomnień i przemyśleń opisywanych na przestrzeni ostatnich kilku lat. Jej delikatny głos uzupełnia i kontrapunktuje gitara w pełnym spektrum brzmień – od klasycznego i oszczędnego po ambientowe stratosferyczne, czasem brudne.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST