Wybierz region

Wybierz miasto

  O Matko i Córko!

  Miejski Dom Kultury Batory
  Chorzów, ul. Stefana Batorego/6, +48 32 246 00 69

  17:00 - 18:00 Piątek, 9 czerwca

  • od 5zł

  9.06.2017 godz. 17:00
  Zapraszamy na spotkanie!
  Bilet w cenie 5zł można nabyć w kasie MDK Batory oraz w sieci Ticketportal
  Ilość miejsc ograniczona.
  YouTube łączy pokolenia, a programy prowadzone przez rodzica z dzieckiem cieszą się całkiem sporą oglądalnością. Potwierdzeniem tej reguły jest chociażby kanał „O Matko i Corko!”. Jest to typowy lifestylowy vlog, na ktorym matka z corką opowiadają o ulubionych kosmetykach, prezentują swoje stylizacje, czy robią przerożne zabawne zadania. Ich relacje zawsze były dobre. Matka nigdy nie zbywała corki, że nie ma czasu i odpowiadała na każde nawet najtrudniejsze pytania.
  „Może dlatego, że nigdy nie poczuła się oszukana, wiedziała, że może mi zaufać” mowi Kasia. „Rozmawiamy ze sobą o wszystkim – wiem co się u niej dzieje, jakie ma problemy, co ją trapi, jak minął jej dzień. Cieszę się, że zbudowałyśmy takie relacje. Jesteśmy przyjaciołkami i lubimy razem spędzać czas” przyznaje.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST