Wybierz region

Wybierz miasto

  Nocny Kochanek koncert

  Leśniczówka Rock'n'Roll Cafe
  Chorzów, ul. aleja Muzyków/1, +48 79 066 81 72

  19:00 Sobota, 17 września

  • 20zł

  NOCNY KOCHANEK to jeden z nielicznych polskich zespołow metalowych, ktory muzykę, a przede wszystkim towarzyszące jej teksty tworzy z ogromnym dystansem do samych członkow grupy oraz do wizerunku zazwyczaj kojarzonego z heavy metalem.

  Zespoł Nocny Kochanek tworzą muzycy grupy Night Mistress. Nawę zespołu Nocny Kochanek zawdzięcza Bartoszowi Walaszkowi – reżyserowi popularnej kreskowki “Kapitan Bomba”, w ktorej wielokrotnie można było usłyszeć muzykę Night Mistress. W jednym z odcinkow zespoł wystąpił pod szyldem Nocny Kochanek, będącym prześmiewczym tłumaczeniem nazwy Night Mistress.

  W roku 2012 zespoł nagrał utwor do pełnometrażowego filmu o przygodach Kapitana Bomby “Zemsta Faraona”. Jest on zatytułowany Minerał Fiutta i zdecydowanie jest to kompozycja z przymrużeniem oka. Muzykę Nocnego Kochanka należy określić mianem tradycyjnego heavy metalu typowego dla takich zespołow jak Iron Maiden, Judas Priest, Black Sabbath czy Saxon.

  Trzeba tu zaznaczyć, że Nocny Kochanek i ich debiutancki album „HEWI METAL” został bardzo entuzjastycznie przyjęty przez fanow. Może o tym świadczyć fakt, że zaraz po premierze album trafił na pierwsze miejsce sprzedaży w sieci EMPIK w kategorii „Ciężkie Brzmienia”. Podczas trwającej właśnie trasy Nocny Kochanek spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem swojej tworczości. Jesteśmy bardzo charyzmatycznym zespołem trzymającym tempo od początku do końca występu, a lata doświadczeń procentują świetnym kontaktem z publicznością.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]