Wybierz region

Wybierz miasto

  Natalia Kukulska // Halo tu Ziemia

  Teatr Rozrywki w Chorzowie
  Chorzów, ul. Marii Konopnickiej/1

  19:00 Poniedziałek, 9 października

  • Brak informacji o cenie

  Halo Chorzow!
  Już 9 października w Teatrze Rozrywki wystąpi Natalia Kukulska.
  Koncert będzie częścią trasy promującej płytę "Halo tu Ziemia" - 9 studyjny album Artystki, ktorego premiera zaplanowana jest na 29 września 2017.
  Od swojego “dorosłego” debiutu i płyty “Światło” artystka przeszła długą muzyczną drogę, rozwijając się jako wokalistka, autorka tekstow, wspołkompozytorka i wspołproducentka swoich płyt. Nowoczesne, odważne w brzmieniach kompozycje stworzone zostały przez Natalię w kolektywie z Michałem Dąbrowką, Archie Shevsky’m i Marcinem Gornym. Ideą całej płyty był zapis żywych emocji i muzycznych pomysłow, będących efektem wspolnego grania podczas muzycznego wyjazdu całego zespołu w gory. Tam powstała większość piosenek. Dzięki temu album ma w sobie żywiołowość, rodzaj koncertowej energii, ale rownież nie ucieka esencja, czyli jakość kompozycji. Halo tu Ziemia to zbior oryginalnych i nieszablonowych utworow często wyrywających się z przewidywalnych form produkcyjnych.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Jesteś Polakiem? To pewnie wiesz wszystko o tradycyjnych polskich domach