Wybierz region

Wybierz miasto

  Narcos Night w Rebel Garden Cafe!

  Rebel Garden Cafe
  Chorzów, ul. Rondo im. Henryka Sławika/.

  21:00 Od 14.10.2016 do 15.10.2016

  • Brak informacji o cenie

  Panie i panowie, chłopcy i dziewczęta - 14 października Rebel Garden Cafe zamieni się w Hacienda Napoles, a to za sprawą NARCOS NIGHT - imprezy jakiej nie powstydziłby się Don Pablo. MARABUTA JUŻ MAMY!
  A co poza tym? Duże Pe zaprezentuje specjalne wydanie Molotov Cocktail Party, skupione na muzyce z Kolumbii i okolic - rownież tej z serialu NARCOS. Koncertowo zaprezentuje się Pablo-Syntetic-Tesco-Bar, ktory prawdopodobnie zaśpiewa m. in o Wielkim Carlito. Na barze pojawi się natomiast proszek w proszku. NIE JESTEŚCIE NA TO GOTOWI!
  Aha, obowiązuje dress-code COLOMBIA DRUG-LORD / SICARIO CASUAL. Kto oglądał NARCOS wie, co się nosiło w Kolumbii na przełomie lat 80'tych i 90'tych - a kto nie oglądał, niech czym prędzej nadrobi! :) WSZYSCY PRZEBRANI WCHODZĄ ZA FRIKO! Nieprzebrani też, ale o tym cicho, bo nikt się nie przebierze...
  TO JAK, WIDZIMY SIĘ? :D

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]