Wybierz region

Wybierz miasto

  Muzyczna Scena Galerii Antresola - Dima Gorelik

  Chorzowskie Centrum Kultury
  Chorzów, ul. Henryka Sienkiewicza/3, +48 32 349 78 60

  19:00 Czwartek, 14 kwietnia

  • 10zł

  kolejna odsłona Muzycznej Sceny Galerii Antresola - Dima Gorelik koncert
  Dima Gorelik jest izraelskim gitarzystą i kompozytorem ukraińskiego pochodzenia. Swoją muzyczną edukację rozpoczął pod kierunkiem Shaia Cohena - izraelskiego saksofonisty, kompozytora i multiinstrumentalisty. Studiując na akademii muzycznej Carmel Zvulun, Gorelik często wspołpracował ze znakomitymi artystami, takimi jak Arnie Lawrence, Max Roach, James Moody, Avishai Cohen, Omer Avital, Adam Nussbaum, Anat Cohen, Shai Maestro, Daniel Zamir, Eli Degibri, Itamar Doari, Omri Mor i inni. W tym samym czasie dwukrotnie otrzymał prestiżową nagrodę The America-Israel Cultural Foundation. Podczas służby w Siłach Obronnych Izraela (IDF) w latach 2002-2005 został uhonorowany przez izraelskie Ministerstwo Kultury tytułem Outstanding Musician. Do tej pory Gorelik wziął udział w dziesiątkach sesji nagraniowych, zarowno jako lider, jak i muzyk towarzyszący (między innymi w autorskim projekcie Anno Domini czy w duecie z Vladiswarem Nadishaną).
  Galeria Antresola - to nie tylko wystawy, ale także spotkania, koncerty, prezentacje artystyczne, ktorych celem jest zadawanie pytań o kondycję wspołczesnej kultury lokalnej

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST