Wybierz region

Wybierz miasto

  Moanaa Shodan NOX

  RED & BLACK
  Chorzów, ul. Rynek/13

  19:30 - 22:30 Wtorek, 9 października

  • 25zł

  Post-metalowa Moanaa po raz kolejny zagra na Śląsku. 5 października bielski zespoł wystąpi Chorzowskim klubie RED & BLACK w towarzystwie death-metalowej grupy SHODAN oraz NOX (instumental thrash/post metal).
  Start wydarzenia zaplanowano na godzinę 19:30. Cena biletu to 25 zł i będą do nabycia przy wejściu do klubu, w dniu wydarzenia.

  Moanaa: Wywodzący się z południa Polski kwintet zdołał dotychczas wydać własnym sumptem debiutancką płytę „Descent” (2014), a także wielokrotnie prezentować się na krajowych scenach, w tym m.in. podczas trasy Days of No Light wraz z Blaze of Perdition i Mord’A’Stigmata (2015), a także Castle Party w Bolkowie (2016). Ich ostatni album„Passage” to dowod, że najlepsze zespoł ma dopiero przed sobą. Album, zarejestrowany w Heaven’s Sound przez Marcina Piekło i słynnym Czyśccu przez Nihila, a zmiksowany w Satanic Audio przez Haldora Grunberga to bilet do wyjątkowo bogatego i przestrzennego świata Moany. Radzimy pospieszyć się z wejściem na pokład. Podroż właśnie się zaczyna.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST