Wybierz region

Wybierz miasto

  Mikołajkowy Szpil czyli gry planszowe

  Motte

  Kraken Pub
  Chorzów, ul. Rynek/13/3

  12:00 - 23:00 Niedziela, 3 grudnia

  • Wstęp wolny

  Wraz z ekipą Silesia on Board zapraszamy Was na wyjątkowe i unikalne wydarzenie z planszowkami w roli głownej. Startujemy w samo południe, dlatego zachęcamy do przyjścia ze swoimi pociechami. Ekipa Silesia on Board przygotowała wyjątkowe dwa turnieje specjalnie z okazji Mikołaja! Dla każdego malucha zostaną przygotowane upominki.

  Oprocz tego, każdy z gości, będzie miał do dyspozycji 100 gier planszowych m.in. imprezowych, towarzyskich, kooperacyjnych i strategicznych. Każdy znajdzie coś dla siebie, a początkujący niech się nie obawiają- wszystko wytłumaczymy i pokażemy. Bo najważniejsza jest dobra zabawa....i odrobina rywalizacji. :)

  TURNIEJE

  DLA DZIECI +6
  DIAMENTY
  W grze planszowej Diamenty autorstwa duetu Alan R. Moon (Ticket to Ride) i Bruno Faidutti (Cytadela), to właśnie wy będziecie nieustraszonymi śmiałkami, ktorzy będą zagłębiać się w nieprzeniknione ciemności starożytnych kopalni. Skarby, kapelusze, pułapki, toczące się tonowe kule… brzmi znajomo?

  W Diamenty może grać naraz nawet osiem osob – a im więcej, tym bardziej emocjonująca jest rozgrywka! Eksplorujcie ciemne tunele, zbierajcie skarby, unikajcie niebezpieczeństw i przynieście jak największą zdobycz do obozowiska! Pamiętajcie – im dalej w głąb, tym więcej zagrożeń! Skorpiony, toczące się głazy, trujące wyziewy, eksplozje i węże – na te wszystkie niebezpieczeństwa możecie trafić wewnątrz pieczar Tacora!


  DLA DOROSŁYCH
  FAMILIADA
  Czy znasz odpowiedź? - to najnowsza jeszcze niewydana gra wydawnictwa Sharp Games. Prosta mechanika, łatwe zasady i wciągająca rozgrywka. W grze, gracze starają się odpowiedzieć na proste, choć czasami podchwytliwe pytania, tak by zdobyć jak największą ilość punktow. Poprawne odpowiedzi, to te ktore najczęściej się pojawiają! Gra przypomina znany wszystkim teleturniej Familiadę.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]