Wybierz region

Wybierz miasto

  Metalowa Majówka w Red & Black

  RED & BLACK Chorzów
  Chorzów, ul. Rynek/13/4

  19:00 Sobota, 12 maja

  • Brak informacji o cenie

  ISCARIOTA - polska grupa muzyczna założona przez Piotra Piecaka i Dominika Durlika w 1990 roku w Sosnowcu. Zespoł w początkowym okresie działalności prezentował muzykę z gatunku melodic death metal. Obecnie zespoł wykonuje muzykę z pogranicza thrash i heavy metalu, wykorzystując instrumenty klawiszowe.


  HEART ATTACK - Hard n Rollowa ekipa z Krakowa, kipiący energią skład od kilkunastu lat mieszający w sobie tylko znany sposob wszystkie możliwe odmiany metalu i rocka.


  STYXX - Reaktywacja mocno energicznego, rock and rollowego projektu z solidnym uderzeniem ze śląska. Mięsiste riffy wspierane tekstami w ojczystym języku.

  WITH
  Zespoł powstał w lutym 1993 roku gdy Adam Majchrzak dołączył do grupy "Wishful Thinking", ktorą wowczas tworzyli Jarosław Toifl, Jarosław Paduch i Radosław Daszkiewicz.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]