Wybierz region

Wybierz miasto

  Marcelina

  Park Śląski
  Chorzów, ul. Różana/2

  18:00 Piątek, 21 sierpnia

  • Brak informacji o cenie

  Marcelina

  Marcelina to absolwentka Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach, wokalistka, założycielka zespołu i projektu Marcelina. W 2008 roku zadebiutowała pod pseudonimem Mariija piosenką „There Is No One”, ktora została wydanana trzech kompilacjach: „RAM Cafe 2” (2008), „Only Pleasure” (2008) i „Muzyka jest z Wenus”(2009).
  W 2008 roku Marcelina wraz zespołem zajęła 3. miejsce w telewizyjnym show muzycznym „Nowa Generacja” organizowanym przez TV4, gdzie spotkała się ze znakomitymi recenzjami ze strony jury – Janusza Borysewicza, Michała Figurskiego, KatarzynyKanclerz i Biliany Bakid. Rok poźniej Marcelina zajęła także 3. miejsce w konkursie Coke Live Fresh Noise, w ktorym nagrodą był koncert na prestiżowym Coke Live Festival w Krakowie.
  22 marca 2011 roku ukazała się pierwsza płyta wokalistki. Album zatytułowany „Marcelina” powstawał w warszawskim studiu Tokarnia od listopada 2009, pod okiem producenta muzycznego – zespołu JUNE

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czego nie wolno robić w domu i na działce? Sprawdź, czy znasz swoje prawa! QUIZ