Wybierz region

Wybierz miasto

  MAŁY CZARNY - wakacyjne warsztaty Czarnego Teatru

  Teatr Czarnego Tła
  Chorzów, ul. Poniatowskiego J./6, +48 60 345 44 33

  16:00 Od 3.07.2018 do 12.07.2018

  • 90zł

  Serdecznie zapraszamy dzieci zainteresowane tajemniczym 'czarnym teatrem' na absolutnie nietypowe warsztaty, ktore zorganizujemy w naszej siedzibie w czasie wakacji. Zajęcia będą miały formę wprowadzenia do tej techniki, będą się opierały o naukę, tworczość i zabawę. Może z wakacyjnej grupy uda się wyłonić chętnych do działań w czasie roku szkolnego, bo stworzenie małego czarnego teatru jest naszym marzeniem.

  W czasie wakacji uczestnicy poznają nasze lalki oraz będą się uczyli animacji przedmiotu, ruchu na scenie, pracy z ciałem. Będą rownież tworzyć swoje rekwizyty, ktore wykorzystamy przy finałowym przedstawieniu. Bo zwieńczeniem warsztatow będzie przedstawienie na naszej scenie, ktore zostanie zaprezentowane rodzicom i krewnym.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Jesteś Polakiem? To pewnie wiesz wszystko o tradycyjnych polskich domach