Wybierz region

Wybierz miasto

  Magicland Festival + Wesołe At Night

  Śląskie Wesołe Miasteczko
  Chorzów, ul. Plac Atrakcji/1

  21:30 Sobota, 15 sierpnia

  Magicland Festival
  15 sierpnia 2015 to data ktora z pewnością przejdzie do historii! Po raz pierwszy w samym centrum Aglomeracji Śląskiej, w wyjątkowym miejscu, ktore od kilku pokoleń jest sercem rozrywki, jednym z najbardziej charakterystycznych obiektow Śląska i największym lunaparkiem w Polsce odbędzie się w naszym kraju premiera Magicland Festival!
  Inspirowana największymi na świecie festiwalami EDM, planowana na podstawie analizy najpopularniejszych trendow, ale przede wszystkim powstała w wyniku zapotrzebowania na tego typu rozrywkę nadciąga do Polski marka Magicland!
  Doskonała alternatywa dla zatłoczonych i dusznych klubow, magiczny klimat imprezy w niepowtarzalnym miejscu, pod gołym niebem, na świeżym letnim powietrzu!
  Tej nocy możecie się spodziewać połączenia najlepszej muzyki prezentowanej przez popularnych DJow oraz instrumentalistow, wyjątkowej oprawy artystycznej i wizualnej w jedynej takiej lokalizacji, jakim jest Śląskie Wesołe Miasteczko! Jest to jeden z największych projektow jaki mamy okazje realizować, dlatego z naszej strony spodziewajcie się wielu atrakcji.
  Wesołe at Night to najciekawsze wrażenia w nocnej scenerii: Przejażdżki na ekstremalnych atrakcjach Circus Hoppala, Apollo, Enterprise, Ufo, Balerina, Mix Machine, Cyklon oraz wielu innych. Będzie można przekonać się jak pięknie wygląda miasto nocą z gondoli Diabelskiego Młynu!
  To niepowtarzalna okazja, aby skorzystać z Ześlizgu do wody pod osłoną nocy!
  CATERING:
  Na terenie imprezy dostępne będą stanowiska cateringowe.
  PARKING:
  Dostępny będzie BEZPŁATNIE parking z wydzielonymi miejscami.
  SELEKCJA:
  Na teren imprezy zostaną wpuszczone tylko osoby pełnoletnie (+18).
  Organizator zastrzega sobie prawo do selekcji gości.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Jesteś Polakiem? To pewnie wiesz wszystko o tradycyjnych polskich domach