Wybierz region

Wybierz miasto

  Magda Umer - recital

  Miejski Dom Kultury Batory
  Chorzów, ul. Stefana Batorego/6, +48 32 246 00 69

  19:00 Środa, 20 kwietnia

  • 50zł

  Magda Umer – mistrzyni interpretacji piosenki literackiej prezentuje nam kolejny program. W koncercie usłyszymy nie tylko utwory z dwoch ostatnich płyt – „Noce i sny” oraz „Wciąż się na coś czeka”, ale tez znane, lubiane i zawsze oczekiwane piosenki z jej repertuaru, śpiewane od lat, właściwie już wizytowki i samej artystki i także gatunku piosenki literackiej, miedzy innymi „Już szumią kasztany”, „Oczy tej małej” czy „O niebieskim pachnącym groszku”.
  Kierownictwo muzyczne koncertu sprawuje Wojciech Borkowski, pianista, autor większości aranżacji, ktoremu będzie towarzyszyć grupa młodych, wybitnych muzykow: Paweł Stankiewicz, Bartłomiej Krauz, Maciej Szczyciński, Piotr Maślanka.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Jesteś Polakiem? To pewnie wiesz wszystko o tradycyjnych polskich domach