Wybierz region

Wybierz miasto

  Łydka Grubasa / O-tour C-ból

  Leśniczówka Rock'n'Roll Cafe
  Chorzów, ul. aleja Muzyków/1, +48 79 066 81 72

  20:00 Sobota, 10 lutego

  • 35zł

  Zespoł Łydka Grubasa kontynuuje ofensywę koncertową. Druga część trasy O-tour C-bol od stycznia 2018!
  Po wydaniu w zeszłym roku płyty "O-Dur C-Bol", ktora została zarejestrowana w białostockim Hertz Studio, Łydka nie prożnuje. Kapela, ktora latem i jesienią zaliczyła Czad Festiwal, Zdrajcy Metalu Fest, Rockwater Festiwal i zagrała kilkanaście koncertow klubowych, teraz pojawi się m.in. w miejscach, w ktorych jeszcze nie występowała.
  Zespoł wpisuje się w nurt humorystycznego rocka i metalu. Na ich koncertach dowiecie się, czemu trzeba uciekać przed Adelajdą, jak zrozumieć Gender, pokażecie Lupę, pozdrowicie Byłą, i zakisicie Ogora. Pomimo tendencji do śmieszkowania, zespoł dba mocno o warstwę muzyczną i brzmieniową . Jak wypowiedział się wokalista - Hipis: "żart żartem, ale zagrane musi być. Ludzie mają prawo do wysłuchania muzyki, nie tylko hałasu. Podczas koncertow lwią część poświęcimy nowej płycie, ale oczywiście nie zapomnimy o naszych "żelaznych" utworach z poprzednich dwoch krążkow".

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]