Wybierz region

Wybierz miasto

  Lady M

  Teatr Rozrywki w Chorzowie - Mała Scena
  Chorzów, ul. Marii Konopnickiej/1, +48 32 346 19 30

  19:30 Piątek, 17 lutego

  • Brak informacji o cenie

  Żaden rasowy angielski aktor nie powie gram w Makbecie. Powie gram w tej szkockiej sztuce. Zła legenda „przeklętej” Szekspirowskiej opowieści jest żywa do dzisiaj. Jak twierdzą Anglicy, przy pracy nad Makbetem zdarzały się rożne nieszczęścia ze śmiercią włącznie. Co więc powoduje, że stale wracamy do szkockiej historii?

  Historii ponurej, naznaczonej zdradą, zbrodnią krolobojstwa i dzieciobojstwa. Skażonej obłędem głownych bohaterow - otworzcie otwor niech wejdzie potwor…Zło wciśnie się w każdą szczelinę, zatruje duszę i poruszy mroczne namiętności. Spowoduje, że Lady Makbet-żona, matka, krolowa dopuści się strasznych zbrodni. Co nią powoduje?

  Odpowiedź jest tylko pozornie łatwa. Jest zła. A może jest słaba, niepewna, samotna, niespełniona. Może tęskni za prawdziwym uczuciem. Może to krzyk rozpaczy?

  Magdalena Waligorska-Lady M odpowie na te pytania…

  Czas trwania:
  60
  Gatunek:
  dramat
  Reżyseria:
  Karol Stępkowski
  Scenariusz:
  William Szekspir
  Obsada:
  Magdalena Waligórska
  Data premiery:
  2016-02-13
  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST