Wybierz region

Wybierz miasto

  KUŹNIA MICHA – Koncert Muzyki Różnej

  Chorzowskie Centrum Kultury - Starochorzowski Dom Kultury
  Chorzów, ul. Siemianowicka/59, +48 32 247 39 51

  18:00 Sobota, 7 października

  • Brak informacji o cenie

  Kuźnia Micha to nowy projekt artystyczny przeznaczony dla utalentowanych ludzi w rożnych dyscyplinach, ktorym udostępniamy przestrzeń sceny i całego domu kultury do zaprezentowania swoich możliwość. W pierwszej edycji prezentujemy młodych zdolnych muzykow.

  Wystąpią:
  EYELIDS
  22-letni Daga i Tomek z Katowic to duet muzyczny Eyelids. Szeroko pojęta sztuka nigdy nie była nam obca i przez całe życie towarzyszyła nam w najrożniejszych formach, poczynając od fotografii, poprzez taniec i aktorstwo, aż po literaturę. Jednak to w muzyce odnaleźliśmy wspolny język i kiedy w sierpniu 2016 znaleźliśmy się w odpowiednim momencie życia, zdecydowaliśmy się dać upust naszym muzycznym wizjom.

  AREK KUŚ
  Arkadiusz Kuś- gitarzysta, wokalista, autor tekstow i kompozytor w jednej osobie. Stara się wykorzystać pokłady własnych możliwości i myśli, przelewając je na muzykę. W przeszłości grał w zespołach Incluz oraz Kuś&Wydro. Obecnie postanowił zmierzyć się z solowymi, kameralnymi występami, prezentując głownie autorskie utwory z gitarą akustyczną. Mimo młodego wieku, posiada kilka nagrod za teksty oraz wyrożnienia z festiwali bluesowych.
  W swojej muzyce ceni sobie rożnorodność – można usłyszeć w niej takie gatunki jak : pop, rock, ballady, funk, jazz, blues. Na koncercie należy się spodziewać autentyczności i klimatycznego grania połączonego z dobrym tekstem.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]