Wybierz region

Wybierz miasto

  Kuba Badach

  Chorzowskie Centrum Kultury
  Chorzów, ul. Henryka Sienkiewicza/3, +48 32 349 78 60

  19:00 Sobota, 17 października

  • Brak informacji o cenie

  Kuba Badach

  Wokalista, instrumentalista, kompozytor, aranżer, producent muzyczny; lider zespołu Poluzjanci (dawniej Polucjanci) oraz członek grupy The Globetrotters.
  Jeden z najlepszych i najbardziej wszechstronnych polskich wokalistow, kompozytor, producent. Absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach. Działalność artystyczną rozpoczął w 1988 r. u boku Big Bandu Wiesława Pieregorolki. Na przestrzeni lat wspołpracował z czołowymi postaciami polskiej sceny muzycznej, m.in. z Ewą Bem, Kayah, Robertem Jansonem. Na stałe wspołtworzy dwie formacje, The Globetrotters oraz Poluzjanci. W 2009 r. nagrał znakomicie przyjęty przez krytykow oraz publiczność album pt "Tribute to Andrzej Zaucha. Obecny". W 2011 Kuba został nagrodzony statuetką Fryderyka w kategorii "Wokalista Roku".

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]