Wybierz region

Wybierz miasto

  Koniec Świata

  Rebel Garden - klubokawiarnia w WPKiW Chorzów
  Chorzów, ul. Aleja gen.J.Ziętka/7

  21:00 Sobota, 27 czerwca

  • Brak informacji o cenie

  Koniec Świata

  Zespoł Koniec Świata powstał w styczniu 2000 roku w Katowicach. Grupa powstała z inicjatywy Jacka Stęszewskiego (śpiew, gitara). Po siedmiu miesiącach wspolnego grania, Koniec Świata nagrał swoj pierwszy album pt. „Korzenie” w studio „Clash” we Wrocławiu, ktory następnie został wydany przez wydawnictwo „Zima”. To przyczyniło się do tego, że Koniec Świata zaczął coraz więcej koncertować, pojawiać się na znanych festiwalach, takich jak: Afryka w Toruniu, Warszawski Festiwal Reggae, czy też Winter Reggae w Gliwicach. Koniec Świata zaczął także koncertować w Europie, swoj program koncertowy zaprezentowali min. w Niemczech, Czechach, czy Słowacji, a wszystkie zagraniczne koncerty zostały bardzo entuzjastycznie przyjęte przez europejską publiczność.

  W marcu 2002 roku ukazuje się drugi album zespołu pt. „Symfonia na sprzedaż”, materiał zostaje zarejestrowany w studio „Czad”, pod czujnym okiem Sławomira Mizerkiewicza, gitarzysty zespołu Pidżama Porno. Po ukazaniu się drugiego albumu Koniec Świata zagrał kilkadziesiąt koncertow w całej Polsce min: wystąpił na IX Przystanku Woodstock oraz w 2003 wyruszył w swoją pierwszą trasę koncertową obejmującą większe miasta Polski.....

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]