Wybierz region

Wybierz miasto

  Konferencja - Magia Legend i Legendarnego Wesołego Miasteczka

  Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko
  Chorzów, ul. Złota/1

  17:00 - 19:30 Piątek, 26 maja

  • 59zł

  Dla pierwszych 100 osob, ktore zarejestrują się na konferencję mamy prezent – voucher na bilet dla 1 osoby, ktory uprawnia do jednorazowej wizyty w Legendii w dniach 27 lub 28 maja o wartości 59 zł. Rejestracja gości telefonicznie 32 32 52 444 w dni robocze w godzinach 11-17. Zapisać na konferencję można się rownież mailowo wysyłając zgłoszenie na adres promocja@katowice.agora.pl. W mailu prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz numeru telefonu.
  Podczas rozmowy z zaproszonymi ekspertami i praktykami zastanowimy się nad tym, jak zmienia się Park Śląski i jego otoczenie. Dlaczego postanowiono wydzierżawić Śląskie Wesołe Miasteczko, jakie to da korzyści wszystkim stronom? Jakie plany ma inwestor na ten i kolejne sezony? Jak zamierza budować dalej legendę tego miejsca? Gości z innych instytucji na terenie Parku Śląskiego będziemy pytać o ich plany, szanse rozwoju i wspołpracę.
  Naszymi gośćmi będą Julius Vinter, dyrektor generalny na Polskę w TMR, Paweł Cebula, dyrektor Legendii Śląskiego Wesołego Miasteczka, Wojciech Saługa, marszałek wojewodztwa śląskiego, Marcin Michalik, wiceprezydent Chorzowa, Jolanta Kopiec, dyrektor Śląskiego Ogrodu Zoologicznego, Aneta Moczkowska, prezes Parku Śląskiego oraz Krzysztof Klimosz, prezes Stadionu Śląskiego.
  Start konferencji o godz. 17.30. Rejestracja gości od 17.00.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czego nie wolno robić w domu i na działce? Sprawdź, czy znasz swoje prawa! QUIZ