Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert zespołu Garden Noise

  Chorzowskie Centrum Kultury
  Chorzów, ul. Henryka Sienkiewicza/3, +48 32 349 78 60

  18:00 Wtorek, 27 czerwca

  • Wstęp wolny

  koncert w ramach PLAKATFEST

  Wstęp wolny

  Garden Noise o sobie:

  Żaden z nas nie jest wykształconym muzykiem. Żaden z nas nie jest powalającym muzycznym talentem. Ale każdy z nas ma dobry muzyczny gust ukształtowany rockową muzyką lat 80-tych, każdy z nas naprawdę lubi grać na swoim instrumencie, każdy z nas naprawdę stara się to robić dobrze. No i lubimy razem grać, a każda proba to spotkanie muzyczno-towarzyskie. Tak narodziła się przyjemność, przyjemność z muzykowania. Dzięki spotkaniu, pytaniu, konsekwencji możemy teraz grać dla własnej przyjemności. Mamy nadzieję, że rownież dla przyjemności tych, ktorzy zdecydują się nas posłuchać. Wkrotce na stronie pojawią się pierwsze probki naszych utworow oraz informacje o naszych występach.
  Garden Noise to trio - gitarzysta oraz basista i bębniarz.
  Gramy własną muzykę. Utwory są wypadkową fascynacji każdego z nas. Mimo odjazdow w rożne dziwne muzyczne klimaty, rdzeniem naszego grania jest konkretne rockowe łojenie. Na razie instrumenalne. Czekamy na dołączenie do nas fajnego, rokowego wokalu.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Jesteś Polakiem? To pewnie wiesz wszystko o tradycyjnych polskich domach