Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert - Twinge, In Silent, Malformation, I Refuse

  RED & BLACK Chorzów
  Chorzów, ul. Rynek/13/4

  19:00 Sobota, 30 września

  • 10zł

  I Refuse:
  I REFUSE to kapela z miasta IŁŻA koło Radomia, powstała w marcu 2004 roku. Gra mieszankę death/grind/hardcore. Do tej pory nagrali 3 dema, zagrali blisko 100 koncertow, aktualnie przygotowuje się do nagrania pełnometrażowego albumu.
  "Powstaliśmy parę lat temu w Iłży by siać śmierć, zniszczenie i klocki Lego..."


  Twinge:
  Ma być ciężko, szybko kopać w klatę, zwalać na kolana niczym silny bol. Taką muzę chcemy robić. Spotkaliśmy się w 2014 roku w innym projekcie, po dwoch latach zdecydowaliśmy o odejściu i zrobieniu tego po swojemu. W lipcu 2016 roku powstaje zespoł o nazwie Twinge. Czterech muzykow, każdy z nas lubiący się w odmiennych gatunkach metalu, łączymy swoje doświadczenia muzyczne w jeden projekt.


  Malformation:
  Zespoł powstał w 2015 roku w Myślenicach. Muzyka Malformation to mieszanka death metalu i brutalnego groove.
  Obecnie na koncertach zespoł ogrywa materiał, ktory znajdzie się na ich debiutanckim albumie.


  In Silent:
  IN SILENT powstał w 1996 roku z inicjatywy Marcina Skoczylasa (gitara) i Konrada Ozdoby (gitara & vokal). Do zespołu w niedługim czasie dołączyli Tomasz Nogaj (bass), Marcin Bęczkowski (perkusja), Anna Jędrzejewska (vokal) i Dariusz Chmiel (instrumenty klawiszowe). Po kilku miesiącach prob zespoł zagrał pierwsze koncerty m.in. w Ostrowcu Świętokrzyskim i Ożarowie. Rok 1997 to kolejne koncerty i pierwsza wizyta w AMBS Studio. Zarejestrowane zostało wowczas pierwsze demo zespołu pod tytułem „In silent”. Materiał ten zebrał dobre recenzje w magazynach muzycznych takich jak np. Metal Hammer. Muzyka zawarta na demo to mieszanka death i doom metalu. W 1998 roku po tragicznej śmierci Darka miejsce za klawiszami zajął Artur Mizera. Kolejną roszadą składu była zmiana perkusisty. Do zespołu dołączył Wojtek Suchy Mizera, ktorego przyjście miało niewątpliwy wpływ na dalsze muzyczne oblicze zespołu. Już z jego udziałem zarejestrowany został kolejny materiał „Czwarta część mgnienia”. Rok 1999 to wizyta w PROMEDIA STUDIO i kolejny materiał „…bloody harvest of the nature…” i widoczne zmiany stylistyczne w muzyce. Muzyka zaczęła ewoluować w stronę brutalniejszych dźwiękow. Na materiale tym instrumenty klawiszowe zarejestrował sesyjnie Marcin Opałka. Konsekwencją nagranego demo, była wowczas dość duża aktywność koncertowa zespołu. Nowe millenium, to dalszy progres w kierunku najbardziej ekstremalnych odmian metalu i kolejne koncerty. W roku 2001 u boku Corruption zagrał kilka koncertow m.in. w Krakowie. Kolejne lata to praca nad nowym materiałem i dość długa przerwa w działalności spowodowana wyjazdem Konrada. Rok 2009 to wreszcie pełny skład i efekt w postaci nagranego demo. Materiał zawarty na demo „Pedofiluzzkleru” to cztery numery oscylujące w kręgu surowego death-black metalu.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]