Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert Oddział Zamknięty KONCERT ODWOŁANY!

  Chorzowskie Centrum Kultury
  Chorzów, ul. Henryka Sienkiewicza/3, +48 32 349 78 60

  19:00 Sobota, 12 grudnia

  • 35zł

  Oddział Zamknięty

  Oddział Zamknięty to legenda polskiego rocka, wielka gwiazda wczesnych lat 80., zespoł okrzyknięty przez dziennikarzy muzycznych "polskimi Rolling Stones", jeden z najważniejszych głosow młodego pokolenia.

  Formacja powstała w 1979 roku, w Warszawie, założona przez Krzysztofa Jaryczewskiego i Wojciecha Łuczaja-Pogorzelskiego. Na dobre debiutowali w 1981 roku i szybko zdobyli uznanie publiczności dzięki prostej, rock'and'rollowej muzyce oraz bezpretensjonalnym tekstom Jaryczewskiego.
  Oddział Zamknięty to grupa, ktorej słucha kolejne pokolenie młodszych i starszych miłośnikow dobrego, klasycznego rocka.

  Zespoł nieustannie jest na scenie pod przewodnictwem jego lidera oraz wspołzałożyciela Wojciecha- Łuczaj – Pogorzelskiego. Z rokiem 2015 powrocił Jarek Wajk , ktory jest jednym z najważniejszych wokalistow i wspołtworzycieli historii zespołu. To z nim 20 lat temu powstały ważne płyty - ”Z miłości do rock and rolla” , „ Terapia” czy „ Bezsenność”, z ktorych pochodzą utwory m.in. „Gdyby nie Ty”,” Rzeka” , ,”Sama”, ”Do..”.

  Z wcześniejszych płyt Oddziału Zamkniętego znamy jeszcze „Party”,” Obudź się”, „ Zabijać siebie” , „Twoj Każdy Krok”, „Ich marzenia”, „Ten Wasz Świat” . W związku z tym zespoł weźmie udział w koncercie „ Legendy Rocka”- 9 sierpnia podczas Top Łodź Festiwal, ktorego ideą jest występ Artystow, ktorzy rozpoczynali swoją przygodę z muzyką i sceną w latach 80-tych i 90-tych.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czego nie wolno robić w domu i na działce? Sprawdź, czy znasz swoje prawa! QUIZ