Wybierz region

Wybierz miasto

  KONCERT- Mate.O/TU

  Chorzowskie Centrum Kultury - Starochorzowski Dom Kultury
  Chorzów, ul. Siemianowicka/59, +48 32 247 39 51

  18:00 Sobota, 30 września

  • Wstęp wolny

  Mate.O/TU – to nowy zespoł Mateusza Mate.O Otremby, ktory wraca do korzeni swojej tworczości, nawiązując do charakteru swoich pierwszych albumow. TU to skrot od Totalnego Uwielbienia. Autor ponownie pisze wspołczesne pieśni uwielbienia, ktore podobnie jak poprzednie jego piosenki rozpalają polakow do uwielbienia Chrystusa. Od początku 2016 roku Mate.O zaczął wspołpracę ze świetnymi muzykami, ktorzy wspołtworzą projekt TU. 9 czerwca 2017 roku ukazała się nowa płyta Mate.O / TU pt. „Krol wszechświatow”. Na płycie znalazło się 9 premierowych kompozycji m.in. „Krol wszechświatow”, „Chrystus panuje” czy „Wszystko poddane jest”.

  Podczas koncertow zespoł wykonuje premierowe utwory z najnowszej płyty jak też dobrze znane i lubiane utwory z pierwszych płyt, takie jak: Przyjaciela mam, Jesteś dobry czy Panie nasz.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Jesteś Polakiem? To pewnie wiesz wszystko o tradycyjnych polskich domach