Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert Habakuk

  Leśniczówka Rock'n'Roll Cafe
  Chorzów, ul. aleja Muzyków/1, +48 79 066 81 72

  20:00 Czwartek, 10 marca

  • Brak informacji o cenie

  Habakuk to zespoł istniejący na polskiej scenie muzycznej już od 26 lat.
  W tym czasie wydał 9 płyt i kilkanaście singli, jego piosenki znalazły się na wielu składankach. Choć kojarzony jest głownie z nurtem reggae, w jego muzyce można rownież odnaleźć elementy rocka, elektroniki, dubu czy folku. Wielokrotnie angażował się w niekonwencjonalne i odważne projekty muzyczne.
  Wydana w roku 2007 płyta „A Ty Siej…” z utworami Jacka Kaczmarskiego w wersjach reggae otworzyła dla tej muzyki drzwi w ogolnopolskich mediach, co do tej pory wydawało się niemożliwe.
  Nagranie tego albumu zaowocowało rownież występem Habakuka, jako pierwszego zespołu z Europy Wschodniej, na największym festiwalu świata, brytyjskim Glastonbury.
  Zespoł ma na koncie około 2000 zagranych koncertow, występy na największych polskich festiwalach, w tym Przystanku Woodstock w roli headlinera w 2007 roku. Grał też koncerty w radiowej Trojce, Czworce oraz brał udział w wielu telewizyjnych produkcjach.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]