Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert Early Birds

  Sztygarka
  Chorzów, ul. Ks. Skargi P./34 a/d, +48 32 249 59 92

  20:00 Piątek, 20 kwietnia

  • 30zł

  Early Birds to sześcioosobowa grupa muzykow, spotykających się o świcie w poszukiwaniu wyjątkowych melodii, pełnych łagodności, ukojenia i blasku. Muzyczne wykształcenie, ktore zdobyli na wydziale Jazzu i muzyki estradowej w katowickiej Akademii Muzycznej, w połączeniu ze specyficzną wrażliwością, sprawiają, że ich muzyka potrafi poruszyć serce niejednego melomana, jednocześnie zachwycając kunsztem i wirtuozerią znawcow oraz krytykow muzycznych.
  Zespoł powstał z inicjatywy Martyny Kwolek, ktora w zespole pełni rolę wokalistki, kompozytorki oraz autorki tekstow. Muzyka zespołu Early Birds to przede wszystkim autorskie utwory liderki, ale rownież standardy jazzowe w oryginalnych aranżacjach. Gatunkowo oscylują między jazzem a poezją śpiewaną. Brzmieniem bliżej im do połnocy – Skandynawii, Islandii – miejsc, z ktorych od lat czerpią inspiracje.
  Dzięki nietuzinkowemu zestawieniu instrumentow, w ktorego skład wchodzą: wibrafon, kontrabas/gitara basowa, instrumenty perkusyjne, saksofony, oraz zestaw perkusyjny, brzmienie zespołu Early Birds jest tak intrygujące i jedyne w swoim rodzaju.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]