Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert: Chico / Sarang / Thar Ai

  RED & BLACK Chorzów
  Chorzów, ul. Rynek/13/4

  19:00 Piątek, 13 października

  • 15zł

  Chico:
  Powstały w 2001 roku Chico, to zespoł wymykający się wszelakim klasyfikacjom, stawiający na ambitne i rozbudowane kompozycje oraz zaskakujące rozwiązania. Jaskrawe melodie oraz mocno połamana rytmika doprawiona elektronicznym impulsem samplera, to ewenement na polskiej scenie cięższych brzmień - czysta energia.
  Narodzony w świętochłowickiej klinice, Chico został wkrotce doceniony przez wiele zrożnicowanych grup odbiorcow, zdobywając na festiwalach i przeglądach szereg zaszczytnych pierwszych miejsc i grand prix (m.in. Rock ‘n’ Roll Music Festival 2005, Big Star Festival II czy Rock Bez Igły Festival 2006). Zespoł znalazł się rownież w „Złotej 10” Gazety Wyborczej, a jego muzyka trafiła do trailera gry video oraz soundtracku filmu snowboardowego „Playground The Movie”, a w poźniejszym okresie także do FMX’owego „Nine O’Clock”. We wrześniu 2006 roku aktywność grupy zaowocowała wydaniem debiutanckiego albumu „One Big Alternative”.
  Po dwuletnich bojach na deskach scen całego kraju i zagranicy, promujących debiut „One Big Alternative”, Chico powrocił serwując suto energetyczny posiłek w postaci albumu EP „In Case Of Emergency” z 2008 roku. 4 nowe kompozycje smakowe podane z należytą ilością pikanterii ciężkich riffow w towarzystwie słono połamanej dynamiki, szczypty słodko-gorzkich harmonii wokalnych oraz przenikliwie kwaśnej elektroniki, sukcesywnie łamią bariery klasyfikacji gatunku i zwinnie dostrajają się do menu każdego smakosza wyśmienitej nuty. „In Case of Emergency”, to interkontynentalna paka alternatywnych i niespodziewanych rozwiązań muzycznych pełnych crossoverowego zadziora, post-rockowej ikry i sielskiego ragga. Dosadnie, zdecydowanie i na temat!


  Sarang:
  Sarang to zespoł ze Śląska, ktorego brzmienie tworzy ciężar nisko strojonych gitar, pulsujący bas, groove perkusji oraz numetalowe partie wokalne.
  Zespoł powstał w Maju 2011 r. w Chorzowie/Katowicach.
  Zespoł promuje swoj debiutancki album "Prisoners"


  Thar Ai:
  Thar Ai - ekspresyjna muzyka, przeplatana kontrastami z emocjonalnym wokalem - tak w skrocie można opisać ich kompozycje.
  Podczas wiosennych koncertow zespoł będzie promował swoją

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czego nie wolno robić w domu i na działce? Sprawdź, czy znasz swoje prawa! QUIZ