Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert Alcoholica & Basement ~ Leśniczówka Rock'n'Roll Cafe

  Leśniczówka Rock'n'Roll Cafe
  Chorzów, ul. aleja Muzyków/1, +48 79 066 81 72

  20:00 Piątek, 15 września

  • 25zł

  15 września chorzowską Leśniczowką zatrzęsie duet Alcoholica i Basement. Ci pierwsi będą promować swoj gorący wciąż debiut płytowy - Sub Zero. Basement zapowiada zagranie sporej dawki materiału, jaki usłyszeć będzie można na ich nadchodzącej, trzeciej już płycie. Z pewnością będzie gorąco i zajebiście głośno!
  Informacja o biletach wkrotce.

  Serdecznie zapraszamy!

  Alcoholica
  Basement

  ***

  AlcoholicA:
  Zespoł powstał w 2004 roku z myślą o graniu tylko i wyłącznie muzyki zespołu Metallica. Nazwa zespołu została wybrana nieprzypadkowo - przydomek ten zyskała Metallica w pierwszych latach swojej działalności. Pochodzą z Gornego Śląska, koncertują około 20 razy w roku. Lubią, kiedy publiczność zna słowa piosenek. W obecnym składzie grają 1,5 roku i ten czas spożytkowali na dopracowanie repertuaru Metalliki. Odpowiednie przygotowanie materiału, ktory grają, pochłania ich bez reszty. Jak mowią: „granie muzyki zespołu Metallica to zaszczyt i powod do dumy”. Zapewne, ta duma sprawiła, że mogą pochwalić się naprawdę dobrymi występami. Mimo że muzyka amerykańskiego pierwowzoru jest wymagająca, a repertuar jest trudny, to członkowie polskiego zespołu odtwarzającego brzmienie autorow, m.in. Seek And Destroy czy Battery, potrafią zaskoczyć swoich słuchaczy naprawdę dobrym brzmieniem. Zadanie to jest rzeczywiście trudne. Powod? Metallica to jedna z najważniejszych i najbardziej wpływowych grup w całej historii ciężkiego grania. Jej muzycy osiągnęli sukces zarowno artystyczny – wiele z jej albumow uznaje się dziś za klasykę heavy metalu i rocka – jak i komercyjny, sprzedając na całym świecie już ponad 100 milionow egzemplarzy swoich płyt. Mimo to, członkowie tribute bandu AlcoholicA, potrafią naśladować swoich idoli na bardzo wysokim poziomie.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]