Wybierz region

Wybierz miasto

  Kobiety Bergmana – Persony

  Teatr Rozrywki w Chorzowie - Mała Scena
  Chorzów, ul. Marii Konopnickiej/1, +48 32 346 19 30

  19:00 Sobota, 9 kwietnia

  • Brak informacji o cenie

  Spektakl na podstawie tekstu wybitnego białoruskiego dramaturga Nikołaja Rudkowskiego „Kobiety Bergmana” jest pierwszą częścią dylogii „Kobiety Bergmana”.
  Akcja zaczyna się w okolicznościach rodem ze słynnej „Persony” Ingmara Bergmana, choć bohaterki noszące imiona wielkich aktorek zamieniły się rolami. To punkt wyjścia do opowiedzenia skondensowanej, grającej na emocjach, momentami wręcz szarpiącej nerwy historii dwoch kobiet, toczących wyniszczającą psychiczną walkę, kończącą się w nieoczekiwany sposob. Ich więź staje się tyleż silna, co chora i każe zastanowić się nad istotą relacji między kobietami, a także nad relacjami z mężczyznami, często niosącymi wyłącznie rozczarowania i bol. Pozwala też zgłębić istotę tak skrajnych emocji jak nienawiść czy miłość.

  Gatunek:
  dramat
  Reżyseria:
  Dariusz Jezierski
  Scenariusz:
  Nikołaj Rudkowski
  Obsada:
  Lena Kowalska, Kaja Kozłowsk, Sandra Staniszewska
  Data premiery:
  2016-03-12
  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST