Wybierz region

Wybierz miasto

  Khroma + Colapso + Across The Shade

  Leśniczówka Rock'n'Roll Cafe
  Chorzów, ul. aleja Muzyków/1, +48 79 066 81 72

  19:30 Czwartek, 28 kwietnia

  • 10zł

  Khroma (Electronic alternative metal) - FINLANDIA
  Colapso (Melodic Death Metal) - EKWADOR
  Across The Shade (Melodic Death Metal) - POLSKA

  Khroma
  Styl muzyczny helsińskiego KHROMA można określić jako „piękny atmosferyczny wspołczesny trip hop i drum'n’bass”, a poza tym dużo nu metalu. Teksty traktują o wspołczesnych problemach społeczno-ekonomicznych, a w szczegolności o walce o władzę. Członkowie Khroma od ponad dziesięciu lat działają na fińskiej scenie metalowej. Znani są m.in. z zespołow April, Killpretty, Collarbone, Downbound oraz Murena. Zespoł powstał w roku 2010, ale debiutancka płyta „Collapse” została wydana dopiero w marcu 2014. Najnowsze wydawnictwo to album „Stasis”, wydany został 1 kwietnia 2016 roku, po czym zespoł wyrusza w trasę koncertową Stasis European Tour 2016, ktora obejmuje rownież Polskę.


  Across The Shade
  Zespoł powstały w Katowicach w połowie 2014 roku. Początkowo jako poboczny projekt ostatecznie przekształcił się w regularny zespoł, ktorego muzykę można określić jako Melodic Death Metal.
  Dźwięki oraz liryczne tematy muzyki oscylują wokoł ciemności, smutku, straty oraz nierozłącznego związku człowieka z naturą. Obecnie ATS koncentruje się na pracy nad wydaniem pierwszej EP ktorej pierwsze probki "pre-production".

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czego nie wolno robić w domu i na działce? Sprawdź, czy znasz swoje prawa! QUIZ