Wybierz region

Wybierz miasto

  KęKę

  Klub Studencki KOCYNDER w Chorzowie
  Chorzów, ul. Jagiellońska/1a/3

  20:00 Piątek, 6 lutego

  • Brak informacji o cenie

  KęKę

  KĘKĘ - MC związany z radomską ziemią od zawsze na zawsze. Jego błyskotliwe pomysły na wersy i tematy kawałkow to synteza wiedzy , spostrzegawczości i grubych melanży.W kolejności odwrotnej. Z numerow, ktore nagrał można by zmontować co najmniej trzy długogrające albumy. Wspołtworca (wraz z Kotzim) projektow : KoKę i Boa's. W 2007 ukazała się epka KoKę "Weź nas podrob",a na przełomie 2008/2009 Boa's "Boa'style". Procz epki – duet Boa's udzielił się na projekcie Yochimu "Pierwsze cięcie" oraz na składance P1Sounds "Czas ruszać w Polskę".

  W międzyczasie sporo mixtejpow i gościnnych zwrotek, wszystko do obadania w internetach. Na przestrzeni lat podkłady muzyczne udostępniali mu min.: Lucky Loop, Tytuz,Wola, Kotzi, Tymek, Słowo, BobAir i wielu innych. Ekipa Boa's ma za sobą sporo koncertow w Radomiu i okolicach. Chociaż bywało się i dalej – Pozdro Z.U.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST