Wybierz region

Wybierz miasto

  Karnawałowa Gala Operowo-Operetkowa - najpiękniejsze arie, duety i sceny z oper i operetek

  Chorzowskie Centrum Kultury
  Chorzów, ul. Henryka Sienkiewicza/3, +48 32 349 78 60

  18:00 Niedziela, 18 lutego

  • Brak informacji o cenie

  Karnawałowa Gala Operowo-Operetkowa to wyjątkowy koncert, przywodzący na myśl najwspanialsze tradycje operowe. Specjalnie skomponowany program, zawierający słynne czardasze, walce, toasty, miłosne arie i duety operowe, sceny operetkowe, a także standardy jazzowe to niepowtarzalna, lekka, dynamiczna a zarazem niezwykle liryczna uczta muzyczna. W programie znajdą się najsłynniejsze sceny z oper: "Traviata", "Nabucco", "Lakme", "Carmen", "Don Giovanni", "Opowieści Hoffmanna", "Kopciuszek" i wielu innych. Magię dawnego, roztańczonego Wiednia odkryjemy w najpiękniejszych duetach i scenach z operetek (m.in. "Księżniczka czardasza", "Wesoła wdowka" i "Baron cygański"), a szampański nastroj podsycą barwne pieśni neapolitańskie oraz popularne przeboje.

  Zapraszamy na pełną emocji i wzruszeń ucztę z muzyką klasyczną w towarzystwie znakomitych śpiewakow - solistow scen operowych z Pragi, Krakowa i Wrocławia. Popisom śpiewakow towarzyszyć będzie wirtuozowska, brawurowa gra fortepianowa, a koncert oplecie barwne słowo wiążące. Karnawałowa Gala Operowo-Operetkowa to niezapomniany wieczor w krainie najpiękniejszych melodii! Tego wydarzenia nie mogą Państwo przegapić! Serdecznie zapraszamy!

  18 lutego 2018 o godz. 18:00
  Chorzow, Chorzowskie Centrum Kultury, Henryka Sienkiewicza 3

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Jesteś Polakiem? To pewnie wiesz wszystko o tradycyjnych polskich domach